Forum

Izgubljene sanje - napisal vito

Izgubljene sanje avtor vito

Lepo pozdravljen vito,

nas je pa že dosti na tej reševalni ladji izgubljenih sanj...
Ima življenje sanje???
In dobro si napisal, mislim uspelo ti je napisat direktno.
Če nas bo preveč gor bomo potonali.
Lp,
hope
 

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!