V zavedanju o drugem, o sočloveku.. Zagotovo V zavedanju samega sebe - prej je to najbrž posledica. V zavedanju 'vsega kar je'? ..pa že zato, ker preprosto spoznaš veliko več obrazov kot bi jih sicer...
Več trenutkom kot pogledaš v oči...
One wall higher than a man? The wall is built by that man. It grows only if he does...