Forum

WALL - avtor III.

Wall avtor III

III.

Je mogoče da z vsem kar je v zavedanju raste tudi višina stene?
Wall, higher than a man?...
lp,h
 

III

III

Poslano:
04. 04. 2010 ob 16:46

V zavedanju o drugem, o sočloveku.. Zagotovo
V zavedanju samega sebe - prej je to najbrž posledica.
V zavedanju 'vsega kar je'? ..pa že zato, ker preprosto spoznaš veliko več obrazov kot bi jih sicer...

Več trenutkom kot pogledaš v oči...

One wall higher than a man?
The wall is built by that man.
It grows only if he does...

Lep pozdrav

Zastavica

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
04. 04. 2010 ob 22:10

I know so seing hands of time
I know so seeing hands of time?

(gotovo je škratek in ne namerna napaka?)

;)

LP, lidija

Zastavica

III

III

Poslano:
04. 04. 2010 ob 23:34

:)
Najlepša hvala. Res je nenamerno.
LP

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!