Forum

SUMMA SUMMARUM - je napisala breza

SUMMA SUMMARUM avtor breza

Si pa čisto direkt breza, ne bi analitično...
Vsota vsote? Za steno vrat. Dobra ideja.
Lp,
h
 

breza

Poslano:
04. 04. 2010 ob 12:11

Hvala, Hope ... ja, mister Tot zazdaj molči in le tehta, pod jezikom namaka pečat za zadnjo sodbo, ko pride do vsote vseh vsot bomo vedeli kje in kako bomo končali, le da o tem ne bomo mogli nikomur pripovedovati

Upam, da se vidimo v Rašici.

Lp, breza

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
04. 04. 2010 ob 14:19

breza, upam da dnevi bodo dobri in da bo kmalu čas, ko se vidimo v Rašici,
tam je res prav za literarna srečanja.
Zgleda da sm u paniki, takrat pišem, kot da je undercontrol...
pa sam na videz. Tole vsoto pa si ti trofla, v Rašici bomo imeli čas za dolgi razgovor, prideš? Jaz bom.
lp,
hope

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!