Hvala, Hope ... ja, mister Tot zazdaj molči in le tehta, pod jezikom namaka pečat za zadnjo sodbo, ko pride do vsote vseh vsot bomo vedeli kje in kako bomo končali, le da o tem ne bomo mogli nikomur pripovedovati
breza, upam da dnevi bodo dobri in da bo kmalu čas, ko se vidimo v Rašici, tam je res prav za literarna srečanja. Zgleda da sm u paniki, takrat pišem, kot da je undercontrol... pa sam na videz. Tole vsoto pa si ti trofla, v Rašici bomo imeli čas za dolgi razgovor, prideš? Jaz bom. lp, hope
Komentiranje je zaprto!
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!