Forum

Ko poprimejo trije - napisala sheeba

sheeba, si pa navihana***
Ko poprimejo trije avtor sheeba

Trije bodo pomagali, da bo v leru lahko peljal avto navzdol,
imaš prav, v skupnem je moč...tudi klenost, pa res, drži.
abram sigurno misli tudi tako, me zanima, če bo odpisal, pa sploh ker je moški, ti pa nočejo čez svoj spol absolut ...

sheeba lep dan ti želim - tole je pa dobra vsebina za kakšen spot-nadodlična
lp,hope
 

sheeba

Poslano:
31. 03. 2010 ob 12:10

Hope

hvala ti, Hope ... navihanosti mi ne primanjkuje ;)))

hvala ti, da ti je všeč ;)

lep lep dan želim tudi tebi ... in vse naslednje dni :)

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!