Forum

IZUM VEČNEGA NEMIRA - avtor tomi

IZUM VEČNEGA NEMIRA avtor tomi

Dobro jutro tomi

Zanimivo branje je v tvoji pesmi.
Vendar dolgo nazaj in še bo dolgo v nerazvitih delih sveta še vedno velik vpliv in glavno vlogo igra narava, tako kot dolgi vek se podaljšuje z zdravili, še bolj vitaminsko hrano, itd. Vse to kar je umetno pa ni več naravno, pomeni toliki vpliv na naravo, da le-ta hodi za nami, ne kontra.
Po smrti bodo nekomu všeč še naši mogoče še uporabni organi telesa,
pa tko naprej.
Kako si pa prišel do tko "živega" naslova?
Lepo soboto ti želim,,
hope
 

tomi

Poslano:
27. 03. 2010 ob 13:17

Ne vem ali sva se razumela glede te pesmi, ker v njej je ravno to opisano, da ni dobro podarjati svoje organe. To je dobro le za telo, a za dušo ne, ker je ta potek procesa neke vrste evolucija. Človek je zelo komplicirano bitje in če bi se podali v njegove duhovne spektre, bi mnogo več dosegli, kot tako. Ravno naslov da poudarek na to kar se ne bi smelo dogajati, ko recimo originalne vrste rastlinja tako gensko spremenijo, da ni več to kar bi morala biti, pač pa surogat same sebe. to bo s človekom enako in še hujše.
Lep pozdrav Tomi

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!