IZUM VEČNEGA NEMIRA avtor
tomi
Dobro jutro tomi
Zanimivo branje je v tvoji pesmi.
Vendar dolgo nazaj in še bo dolgo v nerazvitih delih sveta še vedno
velik vpliv in glavno vlogo igra narava, tako kot dolgi vek se
podaljšuje z zdravili, še bolj vitaminsko hrano, itd. Vse to kar je
umetno pa ni več naravno, pomeni toliki vpliv na naravo, da le-ta
hodi za nami, ne kontra.
Po smrti bodo nekomu všeč še naši mogoče še uporabni organi
telesa,
pa tko naprej.
Kako si pa prišel do tko "živega" naslova?
Lepo soboto ti želim,,
hope