Forum

MOJA DIKTATURA - avtor MAKI

MOJA DIKTATURA avtor MAKI

MAKI, to je SVOBODA ali DIKTATURA?

Lepa pesem, pa direkt. Ampak če si dal, je to tvoj naslov.*
Lp,hope
 

Mojki

Poslano:
26. 03. 2010 ob 10:47

MAKI!

Ej, čutna. Takoj sem za, za tvojo diktaturo.

lp, Moki

Zastavica

MAKI

Poslano:
26. 03. 2010 ob 16:04

Hvala dekleti!

Lepo je videti, da si upate javno povedat, da ste za "diktaturo".

Lp, MAKI

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!