Forum

ILUZIJA - avtor tomi

ILUZIJA avtor tomi

Dobro jutro tomi

Tvoja pesem je lepa. ILUZIJA. Obteženje za dno?
Vendar, a ni pesem poezija in poezija poetika, široki pojem,
iskanje besed za izpoved, kot je na sploh bivanje tukaj na tem planetu?
Odlično si se vpel.

Odgovarjam pa na vprašanje, računalniku je nekaj narobe,
pred par dnevi sem napisala menda enih šest pesmi, potem pa
ni ne potegnilo notri, enostavno zbrisano je postalo.

Otroci, osveščanje?
Mislim, da je družba naša toliko prožna oz.
nudi toliko fleksibionost in znanje o življenju, da se bodo še celo
lažje brez večjih ran unesli in še celo z manj ranami vstopali v svet.

Lep pozdrav tomi,
hope
 

tomi

Poslano:
26. 03. 2010 ob 08:04

Hvala ti za tvoj komentar in še več za čitanje pesmi, ki so kot sama praviš bolj pripovednega značaja in če morem napišem tako, da se malo človeka tudi prime. Vem, da so ostale pesmi od drugih res bolj po zakonih pesmi napisane, a vseeno imam rajši takšne, ki se te bolj oprimejo in te malo dregnejo po možganih , tako da ne misliš okoli lastne glave, ampak s srcem in z njo naenkrat. Zato je tvoj kratki, jedrnati sežetek toliko bolj NE SOVRAŽI SANJAČEV udaren in pomenljiv. V sebi nosi moč človeka zaustavi , da ga ne preleti kot recimo druge pesmi, čeprav so ritmične in iz srca napisane.
Kar se tiče bodočnosti podmladka, bi rekel, da so pač v svojem času rojeni kakršen je ustvarjen s človeško raso. Kot vidiš in tudi čutiš plovimo po razburkanem morju dogodkov in razen nervoze in kreganja od vrha navzdol vse tja do duhovniških zdrah ni nič oprijemljivega, kar bi nas umirjalo in zato so te naše oaze prava mesta za odmaknjenost od tega vsesplošnega direndaja, pohlepnosti, egoizma in povzdigovanja svojega EGA z miniranjem vedno novih zdrah od vrha navzdol. Zato sem tudi napisal to pesmico kot mali doprinos, nam da ne pademo v ta vrtiljak njihovih nezmožnosti. Lepe pozdrave sprejmi in vedi, da te tvoje iskrice in pesmi rad čitam. Tomi

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
26. 03. 2010 ob 08:26

Odpišem tomi
Ni tko hudo kot misliš. Imaš pesmi, v katerih je mnogo vere, upanja,
ne glede če so napisane pripovedno. Sama tudi pišem tko.
A so odkrite in imajo smisel in pomen. To je to, to mi je všeč.
Vsaka pesem od nas je doprinos.
Lepo je, da znamo pisat, opisat, razmišljat, biti dovolj premični v mislih,
vzeti vsako pisanje toliko z razumevanjem, da vemo da v resnici
se ne misli hudo.
Hvala tomi,
tvoje imajo doprinos in imajo iskrice, ki jih vidimo, ko se jih bere
in lepe so!!!
Vse lepo in dobro*,
hope

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!