ILUZIJA avtor
tomi
Dobro jutro tomi
Tvoja pesem je lepa. ILUZIJA. Obteženje za dno?
Vendar, a ni pesem poezija in poezija poetika, široki pojem,
iskanje besed za izpoved, kot je na sploh bivanje tukaj na tem
planetu?
Odlično si se vpel.
Odgovarjam pa na vprašanje, računalniku je nekaj narobe,
pred par dnevi sem napisala menda enih šest pesmi, potem pa
ni ne potegnilo notri, enostavno zbrisano je postalo.
Otroci, osveščanje?
Mislim, da je družba naša toliko prožna oz.
nudi toliko fleksibionost in znanje o življenju, da se bodo še
celo
lažje brez večjih ran unesli in še celo z manj ranami vstopali v
svet.
Lep pozdrav tomi,
hope