Forum

Otožna toplina - avtor Legy

Otožna toplina objema avtor Legy

Pozdravljen Legy
Tvoje pesmi so čedalje bolj čutne in zelo,
zelo prefinjen okus imaš za pisanje pesmi,
tako v prostem slogu kot v verzih, kar se tudi
takoj opazi.
Ja, na koncu ostane bučanje besed.
Če bi gledal z Lune.
Lp,
hope
 

Legy

Poslano:
24. 03. 2010 ob 16:24

Hvala!

Obenem

Pa

En lep pozdravček...

... z lune... :)

Legy

Zastavica

abram

Poslano:
25. 03. 2010 ob 18:47

Legy


Pazi, da ne padeš z Lune!

Na glavo ...

:))))

Lp

A

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!