Forum

SPIRALA - avtor tomi

SPIRALA avtor tomi

Lep pozdrav tomi

Prelepa pesem je, zajema mnogo odkritosti, kot pomlad, poletje,
takšna je ljubezen, ona vsebuje preteklost in z njo povezano
sedanjost, baje Maji so propadli, verjetno zaradi pomanjkanja
zaupanja, drugače so bili pa zelo pametni in so že davno pred nami
izumili tudi žgane lonce in podobno, za tiste čase nazaj daleč naprej.

To drži, če vse drugo odide.
Lep dan ti želim,
lp,
hope
 

tomi

Poslano:
22. 03. 2010 ob 17:49

Hvala za tvoj, meni zelo drag komentar.Res je življenje spirala lepote ali poraza. Najhuje je, ker mladostnik ni v tem demonskem svetu dovolj osveščen in ne najde opore in znanja kako se potaviti proti krivim predstavam življenja. kar se pa stare majevske kulture tiče, so bili potomci starih kultur daljne Atlantide.Lepe pozdrave od tomi-ja

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!