Forum

za Jasno

Nima vsak rojstnega dne
na dan pesnikov.
Jasna, vse najboljše!
Sej sončne misli,
žanji dobra dejanja.
 

Ana Porenta

urednica

Poslano:
21. 03. 2010 ob 19:02

Vse najboljše, pomladnica Jasna. In lepo praznovanje.

Ana

Zastavica

Jure Drljepan (JUR)

Poslano:
21. 03. 2010 ob 19:03

J a s n a

čestitka

Zastavica

Jasna

Poslano:
21. 03. 2010 ob 19:16

hvala vsem ...

lp, Jasna

Zastavica

sheeba

Poslano:
21. 03. 2010 ob 19:46

vse najboljše in najlepše :)))

lp, sheeba

Zastavica

Ida  Semenič- adisa

Poslano:
21. 03. 2010 ob 20:27

Jasna, vse dobro, vse jasno:)))
Lp adisa

Zastavica

Lea199

Poslano:
21. 03. 2010 ob 23:11

Vse najboljše Jasna! :)))

Lp, Lea

Zastavica

Jasna

Poslano:
22. 03. 2010 ob 19:25

hvala tudi vam 3em, pa lepo pomlad ...

jasna

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!