Forum

Pomladne Sanje - napisala cmera

Pomlad avtor cmera
Sanje avtor cmera
Dobro jutro cmera, lepe so te tvoje Pomladne Sanje.
So vsako pomlad?

Lepo. Samo pohvala.
hope
 

cmera

Poslano:
21. 03. 2010 ob 10:08

hvala Hope
saj veš kako je s sanjami- vedno so tam nekje, samo ponavadi se jih ne spomnimo....
lep dan
N.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!