Poslano:
20. 03. 2010 ob 19:20
Hope hvala ti, Hope ... prijeten večer ... lepo nedeljo in veliko pesniškega navdiha in uživanja v branju pa še pomlad je uradno tu ... danes je noč 20. / 21. marec ;) lp, sheeba
Všeč mi je
0
urednica
Poslano:
20. 03. 2010 ob 19:31
:))) Ja in jutri stečemo v pomlad! LP obema, Lidija
Všeč mi je
0
Poslano:
20. 03. 2010 ob 19:45
kočijaž ja, res je ... čez drn in strn ;))) ... lepo bodi
Všeč mi je
0
Poslano:
20. 03. 2010 ob 21:04
Sheeba, v prvem pomladnem dnevu čestitam tebi, Aleksandri, Hope, Legyju in vsem drugim dobrim rimskim pesnikom ob svetovnem dnevu poezije. Besede tistih redkih, ki ste zares nadarjeni, nam polepšajo naše življenje. Ostalim Rimljanom se pa malo smejemo. :)))))
Všeč mi je
0
Poslano:
20. 03. 2010 ob 23:09
abram abram, najlepša hvala ;) ... upam, da ti bodo naše pesmi še naprej lepšale dneve ... želim ti lepo, toplo in prijetno pomlad ... končno je tu ;))) lepo lepo bodi in prijeten večer sheeba ;)
Všeč mi je
0
Poslano:
21. 03. 2010 ob 06:41
sheeba, si že bila v Rimu? abram piše, pa sem mislila, da... imam občutek, da bo danes lepi dan ***** hope
Všeč mi je
0
Poslano:
21. 03. 2010 ob 14:34
Hope nisem še bila v Rimu ... upam, da bom ... nekega dne zagotovo ;) želim lep dan še naprej ;))) sheeba
Všeč mi je
0
Komentiranje je zaprto!