Forum

V dotiku besed, rad te imam rad - napisala sheeba

V dotiku besed, rad te imam rad avtor sheeba

sheeba

neverjetna si, besede so pa sploh lepe.

A. bo sigurno vesel

lp,
 

sheeba

Poslano:
20. 03. 2010 ob 19:20

Hope

hvala ti, Hope ... prijeten večer ... lepo nedeljo in veliko pesniškega navdiha in uživanja v branju

pa še pomlad je uradno tu ... danes je noč 20. / 21. marec ;)

lp, sheeba

Zastavica

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
20. 03. 2010 ob 19:31

:)))
Ja in jutri stečemo v pomlad!
LP obema, Lidija

Zastavica

sheeba

Poslano:
20. 03. 2010 ob 19:45

kočijaž

ja, res je ... čez drn in strn ;))) ...

lepo bodi

Zastavica

abram

Poslano:
20. 03. 2010 ob 21:04

Sheeba, v prvem pomladnem dnevu čestitam tebi, Aleksandri, Hope, Legyju in vsem drugim dobrim rimskim pesnikom ob svetovnem dnevu poezije. Besede tistih redkih, ki ste zares nadarjeni, nam polepšajo naše življenje. Ostalim Rimljanom se pa malo smejemo. :)))))

Zastavica

sheeba

Poslano:
20. 03. 2010 ob 23:09

abram

abram, najlepša hvala ;) ...

upam, da ti bodo naše pesmi še naprej lepšale dneve ... želim ti lepo, toplo in prijetno pomlad ... končno je tu ;)))

lepo lepo bodi in prijeten večer

sheeba ;)

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
21. 03. 2010 ob 06:41

sheeba, si že bila v Rimu?

abram piše, pa sem mislila, da...

imam občutek, da bo danes lepi dan
*****
hope

Zastavica

sheeba

Poslano:
21. 03. 2010 ob 14:34

Hope

nisem še bila v Rimu ... upam, da bom ... nekega dne zagotovo ;)

želim lep dan še naprej ;)))

sheeba

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!