Forum

KRIVI CILJ - avtor tomi

KRIVI CILJ avtor tomi

Pozdravljen tomi,

zanimiva vsebina, kot zadnjič. Ampak po čem odrasen človek ve oz. določi, v kolikor je to možno, kot si opisal v pesmi KRIVI CILJ.
Po vzorcu kakšne vsebine...
Vsaka gora ima vzpon, vrh, sestop.
Lep pozdrav tomi,
hope
 

tomi

Poslano:
22. 02. 2010 ob 10:43

Zaradi naše naravnanosti na navzven se otepamo notranje poti, notranjega razvoja, ampak slej ko prej ta gon izsili razmišljanje o sebi. Ko prideš na vrh gore in se ti razgled razpre v širno krajino se obdariš z željo po še večjem spoznanju, ki ti ga pa da le pogled vase.Mnogi ne potrebujejo vzponov, da bi se našli, gredo v mračne predele kriminala, samozatajevanja in potem imajo čas za razmislek o sebi med sebi enakimi v raznih ustanovah od ječ do bolnic in samote.Vsak dobi svojo porcijo za obdelavo in nihče ni prikrajšan kar se tiče notranjih trenj ali pa sreče.Važno je, da se človek osamosvoji od vsega kar ga veže in mu ne da dihati. Zato ta silna želja pobega tako kot nekim na vrhu gore, vendar sebe boš stalno imel v sebi.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!