Forum

HVALA TI, MOJA J.... - napisal WOLF

HVALA TI, MOJA J...... avtor WOLF

Vsak čas oz. obdobje ima svojo povprečnost.
Zanimiv opis in dobra pesem. In večina daje povprečnost.
Je tko? Kaj pa je povprečnost, kaj pomeni? Recimo danes,
kakšen je treba biti, da si nekje po sredinskih normah ocenjevanja
in seveda, kaj druga kot postavitve...nekoga nekam...
Lepa.
Lp,
hope
 

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!