HVALA TI, MOJA J...... avtor
WOLF
Vsak čas oz. obdobje ima svojo povprečnost.
Zanimiv opis in dobra pesem. In večina daje povprečnost.
Je tko? Kaj pa je povprečnost, kaj pomeni? Recimo danes,
kakšen je treba biti, da si nekje po sredinskih normah
ocenjevanja
in seveda, kaj druga kot postavitve...nekoga nekam...
Lepa.
Lp,
hope