Forum

Tihožitje pogorišča - napisal Legy

Tihožitje pogorišča avtor Legy

Žalostna Legy, pa izjemno lepa.
Ampak v resnici ni tko ne?
Lp,
hope
 

Legy

Poslano:
17. 02. 2010 ob 17:36

Hja, vsako pogorišče je lahko teren za novo rast in nov začetek.

Nikar ne skrbi, moje srnice še živijo. :)

Lep dan, Hope!

Legy

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
17. 02. 2010 ob 18:37

Ja Legy in za vsak plamen in vsakega bambija novo pesem, nov up.
Lepo.
Lp,h

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!