Forum

LASTNIKI POHLEPA - avtor tomi

LASTNIKI POHLEPA avtor tomi

Tomi,

berem in si ujel...
V četrti kitici pa si napisal tisto, kar kot del narave je, obstaja, Preživi, to slednje še bolj gre.

Stojim na obali širnega morja,
v njemu se isto kot z nami godi,
Tudi Tam.

Tam je pa prostranstvo existence...
Si pa direkt bil danes.
Lp,
hope
 

tomi

Poslano:
11. 02. 2010 ob 22:51

Hvala za Tvoj osvrt na pesem, ki je neke vrste revolt na stanja povsod v svetu. Smo vsi v enem kotlu, kjer najbolj peče tiste na dnu, ki jih ogenj liže, dočim prvo so pojedeni najboljši kosi. Ve se da v duhovnem smislu so to rejeni materialistični lobiji, ki bodo plačali svoj davek, ker pozabljajo, da je vse podvrženo vagi vesolja, ki ne pozna milosti ravno pri pohlepu. Lep pozdrav in veliko tvojih misli naj se najde mad nami. Tomi

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!