LASTNIKI POHLEPA avtor
tomi
Tomi,
berem in si ujel...
V četrti kitici pa si napisal tisto, kar kot del narave je,
obstaja, Preživi, to slednje še bolj gre.
Stojim na obali širnega morja,
v njemu se isto kot z nami godi,
Tudi Tam.
Tam je pa prostranstvo existence...
Si pa direkt bil danes.
Lp,
hope