Prijava
Registracija
Naslovnica
+
Aktualno
Izbrane
Komentarji
Uporabniki
Uredništvo
E-knjige
Iskanje
Pesmi
Aforizmi
Forum
+
Delavnice
Prevajalski kotiček
Jezikovne dileme
Pesniško razpredaj
Razpisi in natečaji
Seznam forumov
Komentarji
Članki
Koledar
Objavi
+
Pesem
Aforizem
Dogodek
Pomoč
+
Pravila
Odziv
Podpri pesem.si
Forum
Forum
Arhiv (star Komentiraj pesmi)
Nevarni easy-ev Preblisk
Datum objave:
11. 02. 2010 ob 07:16
Spremljaj
Število komentarjev: 1
Piše:
IŽ-lev
Ostale teme tega avtorja
Prebrano 609 krat
Nevarni easy-ev Preblisk
Preblisk 1
avtor
easy
Lepo jutro easy,
ta preblisk je pa močan.
Pa saj nisi do konca bil tak heroj ne?
Si še živ?
hope
easy
Poslano:
11. 02. 2010 ob 15:39
Zasebno sporočilo
Živijo, Hope!
Še sem živ, hvala za skrb. :)
Želim ti lep dan - upam, da boš kmalu še kaj objavila, saj rad berem tvoje pesmi.
Lp,
Easy
Všeč mi je
0
Komentiranje je zaprto!
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!