Forum

Nevarni easy-ev Preblisk

Preblisk 1 avtor easy

Lepo jutro easy,

ta preblisk je pa močan.
Pa saj nisi do konca bil tak heroj ne?
Si še živ?

hope
 

easy

Poslano:
11. 02. 2010 ob 15:39

Živijo, Hope!

Še sem živ, hvala za skrb. :)

Želim ti lep dan - upam, da boš kmalu še kaj objavila, saj rad berem tvoje pesmi.

Lp,

Easy

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!