Forum

Shojene poti - avtor Legy

Shojene poti avtor Legy

Dobro jutro Legy

A je mogoče da so shojene poti, ko greš ponovno videti drugačne,
lepše, bolj mirne, bolj srečne
brez bolečega krika?

Če se marsikaj spremeni s časom in načinom, je mogoče da ista pot
kjer se gre daje drugačen občutek...Mislim da je nekako to mogoče,
si pa poetično napisal, pa četudi je bolečina, te ni mogoče zanikat,
niti v tišini utišat.
Pusti dnevu da pokaže srečno pot.
Lep pozdrav Legy
hope
 

Legy

Poslano:
09. 02. 2010 ob 20:24

O, zdravo, Hope.

Seveda so... Ta pesem je sicer napisana v nekem čudnem, sivem dnevu - tako da ne skrbi. :)

Na nek način, mi je ta pesem zelo všeč, čeprav deluje malo žalostna. Pa pustimo na stran, da je moja. :)

Želim tudi tebi prijeten večer!

Legy

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!