Forum

Upornik sem - napisal Tomaž

Upornik sem avtor Tomaž Mahkovic

Dobro jutro Tomaž,

Si upornik Z ali BREZ razloga?
Ti to res uporniško direkt napišeš.
Čemu pa kontriraš?

Lp,
hope
 

ajda

Poslano:
08. 02. 2010 ob 09:01

Upornik z ali brez razloga, mislim, da sta obe varianti mogoči. Četudi se nekomu zdi, da je brez razloga, upornik ve, da ima razlog, morda le kontriranje, kar je pa tudi igra, s katero se marsikdo napaja. Če večina reče belo, kako je vabljivo izreči črno in se gostiti z reakcijami. Poznam takega upornika, kdaj pa kdaj odloži peruti, pa se pusti gladiti, a kaj hitro ga spet zanese v ne ne, zeleno je, ni vijolično:))).

lp, ajda

Zastavica

Tomaž Mahkovic

Poslano:
08. 02. 2010 ob 11:03

Hehe, dami, saj ni tako zelo zakomplicirano - upiram se s pisalom proti neumnostim z neumnostim ipd.

LP

Zastavica

Ana Porenta

urednica

Poslano:
08. 02. 2010 ob 15:04

Oj, Tomaž, si prepesnil slovensko narodno, v kateri se sin naslanja na sporočilo matere, kar ga dela ponosnega (nase). Tvoja prepesnitev pa - nič sentimentalno za vsako ceno iz roda v rod - ampak kleno in odločno samokritično zabavljiva. Enkrat sem že pisala o tem, kako pomembno je, da se povzpnemo nad izvirnik, če ga že obdelujemo. Tebi je to uspelo ;-)

Lp, Ana

Zastavica

Tomaž Mahkovic

Poslano:
08. 02. 2010 ob 19:12

Hvala, Ana ... ne vem kaj reči.
Malce sem se poigraval in ...

Lp

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!