ne, ni. praznina je v tem kontekstu mišljena kot fundamentalni vpogled v svet fenomenov, ki se (budističnemu meditantu) prikažejo kot prazni vseh tistih lastnosti, ki jim jih pripisuje um. torej doživiš tudi bolečino zgolj kod izpraznjen fenomen brez lastnega neodvisnega samoobstoja ... stvari kot so, ne kot se nam zde.
om mani padme hum.
d.
Komentiranje je zaprto!
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!