Lea, prav nobenih težav nimam s tabo (ne s kom drugim;) To, da popravljam tudi škratke in število zlogov, je še najmanjša težava. No, če tega uredniškega dela ne bi opravljala z veseljem, potem ga pač ne bi.
Še veliko haikujev! :)
lidija
Komentiranje je zaprto!
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!