Forum

Parkljev ujetnik – Hope

Parkljev ujetnik avtor Hope

Res lep tekst. Oprosti mi, moti me zadnji verz:

Nima me rad in do tebe iščem prave poti.

Nekaj me moti.
Morda bi moralo biti v času:

Nima me rad, ko k tebi iščem prave poti.

Morda v prostoru:
Nima me rad, kjer do tebe iščem pravo pot.

Ali pa nekaj drugega. Saj nisi huda name zaradi te pripombe?

:)

Love!

Lp, Abram
 

Ana Porenta

urednica

Poslano:
06. 12. 2009 ob 19:08

Kaj pa takole (s piko):


Nima me rad.
In do tebe iščem prave poti.


Lp,
Ana

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
07. 12. 2009 ob 14:37

Spoštovani Abram, cenjena Ana

Me veseli, ko vidim da je bila prebrana pesem.
Abram, niti za kanček ne, vesela sem za popravke, samo sem zelo počasna.
Ana, bi jaz napisala kar tako kot si ti lepo napisala.
Hvala obema, grem kar popravit.

Lep ostanek dneva vsem,
hope

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!