Me veseli, ko vidim da je bila prebrana pesem. Abram, niti za kanček ne, vesela sem za popravke, samo sem zelo počasna. Ana, bi jaz napisala kar tako kot si ti lepo napisala. Hvala obema, grem kar popravit.
Lep ostanek dneva vsem, hope
Komentiranje je zaprto!
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!