Forum

LJubiti - Tomaž M.

LJ - avtor Tomaž Mahkovic

Tomaž!

Torej si tudi ti videl to blentavo registracijo?
Mene je prvič kar zadelo. Poglej tega (samo)morilca - na registrski ima napis UBITI. Morbidno!
Potem sem šele videla, da je ljubljanska registracija.
Still pretty weird. In neokusno.

Ampak - v vsaki dobri stvari je kaj slabega in obratno. Tako je to navdihnilo tebe - in mene.

Mene takole:

LJUBITI
ne obstaja brez
UBITI.

;)

Kerstin
 

Tomaž Mahkovic

Poslano:
16. 11. 2009 ob 22:04

Ja, takšne domislice mei tudi niso najbolj pri srcu. Navdih pa ... saj veš ... ne počiva.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!