Forum

PISATELJICA V PARKU Kerstin

PISATELJICA V PARKU avtor Kerstin

Zanima me, zakaj vsak verz začenjaš z veliko začetnico. Ta (mislim bolj anglosaška) kaprica se mi zdi morda malo neskladna s tvojo poezijo. Zato te prosim, če to malo pojasniš, saj verjetno zanima še koga.

Lp,

Abram
 

Peter Rezman Perorez

Poslano:
04. 11. 2009 ob 14:41

ma... bomo trknili z glavami....

Zastavica

Peter Rezman Perorez

Poslano:
04. 11. 2009 ob 14:42

in tud točno vem, ka bo zj dani načečkal s tipkovnice ...
:-DDD

Zastavica

Silva Langenfus

Poslano:
04. 11. 2009 ob 14:47

heheeh tud jaz vem, ker se od-pičeni. :-p

Zastavica

Dani Bedrač

Poslano:
04. 11. 2009 ob 14:48

hehehehe, nič ne veš.

in nič kaj ne bom čečkal, ker grem na vaje.
sicer pa imaš prav, ker veš, kaj bi načečkal, če ne bi šel na vaje. :) ;)

lubike zlate, mejte se.

dani

Zastavica

Silva Langenfus

Poslano:
04. 11. 2009 ob 14:53

Mojster dela vajo :-))))
S

Zastavica

Peter Rezman Perorez

Poslano:
04. 11. 2009 ob 14:55

ej draga Silvy, vidiš ti ta lov bradačev, da ne rečem bedračev ... ostala boš sama, ker tudi jaz ta čas vadim... kuhanje kosila.

ajde

lp

in

bz

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!