Forum

Prstenjak - Tomaž Mahkovic

Prstenjak avtor Tomaž Mahkovic

Odlično, Tomaž. Sama bi rekla - še ena niansa polčlovečka. :)

Le en predlog imam:
ko si nehal bolehati za odkritosrčnostjo
ter nehal kolebati med politikanstvom in umetnostjo

Drugi 'nehal' bi izpustila, saj ni potreben, pravzaprav je ponovitev malo moteča. Kaj meniš?

Lep pozdrav!
Kerstin
 

Tomaž Mahkovic

Poslano:
06. 09. 2009 ob 16:08

Prav imaš Kerstin.

Bi najbrž drugega tudi sam ven vrgel, če bi pustil pesmi malce mediti, tako pa sem jo kar iz zvezka na portal nagnal.

Zastavica

ajda

Poslano:
06. 09. 2009 ob 18:32

Misel, ki me je zdajle prešinila, Tomaž vedno zna izvleči iz klobuka najboljšega zajčka in ga ponudi publiki in to je to:) in lepo "rata":).

lp, ajda

Zastavica

Tomaž Mahkovic

Poslano:
06. 09. 2009 ob 22:58

O, ajda, hvala za tele besede, ki so me lepo pobožale.

Evo ena današnja slikca zate http://www.facebook.com/profile.php?id=100000040825934&ref=name#/photo.php?pid=85331& id=100000040825934&ref=mf

Lp

Zastavica

ajda

Poslano:
07. 09. 2009 ob 06:19

iiii:), lepo, hvala ti! Pa nič ne boli, ko jo žanjejo:).

lp, ajda

Zastavica

Tomaž Mahkovic

Poslano:
07. 09. 2009 ob 08:31

Kdo bi vedel ...

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!