Forum

JEZA - Sarah

Jeza. avtor Sarah.

Pozdravljena Sarah !

Lepo si opisala čustvo metamorfoze in se vklopila v trenutni cajtgajst portala, ko piha veter z juga, ko se tri gracije zazirajo v sončni zahod, v minljivost, ko vlada Črna Boginja, Boginja sprememb :)

v svojem imenu ti želim prijetno počutje na tem portalu, urednice ti bodo pa še kaj strokovnega natrosile, če se jim bo tko zdelo ;)

lp,
dule

btw, jest nisem tle kakšna uradna oseba, zato me lohka tikaš ;)
pa tud uradne osebe lohka tuka tikaš, hehehehe
 

Sarah.

Poslano:
10. 08. 2009 ob 15:25

Lep pozdrav.

Najprej bi se ti rada zahvalila. Rada pišem in itak je super, če kdo to pohvali. :) In res, veliko pomeni.
In mislim, da se bom na tem portalu kar udomačila. Všeč mi je, pa še veliko zanimivih pesmi in ljudi. :)

Zastavica

Svit

Poslano:
10. 08. 2009 ob 15:54

Lahko se srdiš, da le sonce ne zaide nad tvojo jezo, pa bo vse prav.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!