Poslano:
26. 07. 2009 ob 11:04
Nikoli ne veš Gabriel,mogoče pa se kje skrva, kakšen neškileči dobrosrčneš;))). Bravo Punčkica, si me nasmejela do solz.
Pesem je res simpatična:))
lp.iv
Poslano:
26. 07. 2009 ob 11:06
Li, vsaka si ga želi, hahahaaa, dobra, dobra ...
Ivan z, res je :D:D:D ...
gs