Forum

Odhod - Lkjtra

Odhod. avtor Lkjtra@

Pozdravljena,

všeč mi je tole stopnjevanje navzdol ali navznoter, v točko nič, tudi zaključek je dober.

Zanima pa me, ali res želiš imeti velelnik - torej velevaš dnevu, uri itd.: Strni se! Ali pa gre za škratka in misliš: dan (idr.) se strne.

Lep pozdrav!
Kerstin
 

Poslano:
14. 07. 2009 ob 21:31

to drugo ja... :))
hvala :)

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!