Odhod. avtor
Lkjtra@
Pozdravljena,
všeč mi je tole stopnjevanje navzdol ali navznoter, v točko nič,
tudi zaključek je dober.
Zanima pa me, ali res želiš imeti velelnik - torej velevaš dnevu,
uri itd.: Strni se! Ali pa gre za škratka in misliš: dan (idr.) se
strn
e.
Lep pozdrav!
Kerstin