Forum

Rada imam poletje... - Ela Dolšak

Rada imam poletje... avtor ela dolšak

Ela, da ti še tukaj zaploskam, lepa pesem in kako super znaš recitirati svoje pesmi, danes, v Kavarni Mignon v Žalcu nihče ni bolje povedal pesmi, nisi brala, ampak govorila iz srca, ne na pamet, poklon !!!

lp,
Dule
 

Dani Bedrač

Poslano:
12. 07. 2009 ob 09:34

se absolutno strinjam z duletom!
ena boljših točk večera.
čestitam.

lp,
dani

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
12. 07. 2009 ob 10:53

rada imam topel vetrič,
ki kuštra lase,
pesem murna,
ko mi poboža srce,
rada imam -
poletje

ela dolšak

Lepe* so tvoje* pesmi,
ko mir gladi v mirnem,
lp,hope

Zastavica

ela dolšak

Poslano:
12. 07. 2009 ob 13:32

hvala lepa vsem trem....evo, pa ste me....ela ostala brez besed....to se redko zgodi, hehe...sem počaščena, hvala še enkrat

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!