Haikuid (2 v 1) avtor Hope
Hope, napisala si staro resnico, v bistvu že vemo, da je tako,
vendar mi je všeč način, kako si povedala: na nož...
Čestitam!
Lp d
Davorina, se spomniš ko smo bile še majhne, ko so nas učili pisanja, branja in pesmi? Če bi takrat kaj takšnega napisal na tablo...ampak če vidim da je itak vseeno in zdaleč ne bom prva, potem je boljše kot večno nastavljanje lica da jih dobivaš kot...redne obrobe... Me veseli Davorina*, če mi je uspelo da se te je dotaknilo, tudi mene, a... zakaj je treba??? lp,hope
Komentiranje je zaprto!
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!