Hvala, upam, da se da popraviti. Meni te računalniške veščine nikoli v prvo ne uspejo; morala bi trenirati, kar se pa tukaj ne da. Se opravičujem. Nekoč bom obvladala. Lp d
Davorina, ti si prilepila to Url kodo od pesmi na prostor kjer bi ti morala sama natipkati Ime pesmi, pomišljaj in nato ime avtorja, to je , desno od "Nova tema", kodo pa prilepiti v okence kjer pišeš komentar pesmi, tako kot ti je Kerstin povedala ...
tisto Url kodo v naslovu nove teme Komentiraj pesmi pa po mojem lahko zbriše le Gregor in napiše tko kot je prov, ne sekiraj se Davorina, si v pesniških nebesih in Bog je milostljiv ;) :))))
...Moja prošnja je bila uslišana. Hvala, Dule, za prijazne napotke. Pri poskusu linkanja me je zmedlo, ker je bil napis "paste" neaktiven. Naslednjič mi pa že mora uspeti. :):):) Imaš prav glede pesniških nebes: par dni nisem mogla na stran; danes nadomeščam zamujeno in sem kar pozabila na hrano, toliko je te pesniške prane... Lp d
Za "davorino" - zlorabljam ta klepet, da te opozorim na svoj odgovor na tvoje vprašanje, ki sem ga posredoval v klepetu, kjer smo modorvali o mojih piskrčkih ter hudobni branjevki... če si slučajno spregledala.
LpPeRoReZ
Komentiranje je zaprto!
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!