Forum

Zadnji pohod - KOČIJAŽ

Ta pesem v meni vzbuja posebno vzdušje prehoda med popoldnevom in mrakom, ko svet drsi v novo dimenzijo...
Se mi pa zdi, da je in škratek: dje (dlje).

Zadnji pohod avtor kočijaž
 

Aleksandra Kocmut - Kerstin

Poslano:
15. 06. 2009 ob 20:03

Davorina, link prilepi sem noter, kamor pišeš komentar, ne v naslov teme.
:)

Kerstin

Zastavica

Leona

Poslano:
15. 06. 2009 ob 20:11

Hvala, upam, da se da popraviti. Meni te računalniške veščine nikoli v prvo ne uspejo; morala bi trenirati, kar se pa tukaj ne da.
Se opravičujem. Nekoč bom obvladala. Lp
d

Zastavica

Dule Metulj

Poslano:
15. 06. 2009 ob 20:17

Davorina, ti si prilepila to Url kodo od pesmi na prostor kjer bi ti morala sama natipkati Ime pesmi, pomišljaj in nato ime avtorja, to je , desno od "Nova tema", kodo pa prilepiti v okence kjer pišeš komentar pesmi, tako kot ti je Kerstin povedala ...

lp, dule

Zastavica

Dule Metulj

Poslano:
15. 06. 2009 ob 20:18

Zastavica

Dule Metulj

Poslano:
15. 06. 2009 ob 20:25

tisto Url kodo v naslovu nove teme Komentiraj pesmi pa po mojem lahko zbriše le Gregor in napiše tko kot je prov, ne sekiraj se Davorina, si v pesniških nebesih in Bog je milostljiv ;) :))))

Zastavica

Zalka Grabnar

Poslano:
15. 06. 2009 ob 20:47

Upam, da ne bo hude krvi, jaz sem posegla v vaše dopisovanje in popravila naslov in dodala link kar k Davorini.

Lp,
Zalka

Zastavica

Leona

Poslano:
15. 06. 2009 ob 20:49

...Moja prošnja je bila uslišana.
Hvala, Dule, za prijazne napotke. Pri poskusu linkanja me je zmedlo, ker je bil napis "paste" neaktiven. Naslednjič mi pa že mora uspeti. :):):) Imaš prav glede pesniških nebes: par dni nisem mogla na stran; danes nadomeščam zamujeno in sem kar pozabila na hrano, toliko je te pesniške prane...
Lp d

Zastavica

Dule Metulj

Poslano:
15. 06. 2009 ob 21:58

hvala, hvala, Zalki in tebi za zahvalo, Davorina ;)

ne štekam te čist dobr, kaj si hotla rečt, da tele pesniške strani dobro delujejo na prebavo , alkaj ? :D:D

a ti pozaš tiste 100 prašičke ?

Zastavica

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
15. 06. 2009 ob 22:23

Hvala, Davorina, sem popravila škratka.

LP, Lidija

Zastavica

Leona

Poslano:
15. 06. 2009 ob 23:03

Ja, Dule, prebava v redu deluje :), brez stranskih učinkov na stran....:)

Ne poznam; pojma nimam...

Lp D

Zastavica

Peter Rezman Perorez

Poslano:
16. 06. 2009 ob 13:51

Za "davorino" -
zlorabljam ta klepet, da te opozorim na svoj odgovor na tvoje vprašanje, ki sem ga posredoval v klepetu, kjer smo modorvali o mojih piskrčkih ter hudobni branjevki... če si slučajno spregledala.

LpPeRoReZ

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!