Forum

(na?) svetu si da..,

A svetu si da,.. avtor ChoCoŁjatt

Lep pozdrav, Čokoladica:)))

Mogoče se sprašuješ, zakaj na kakšno tvojo pesmico pade ocena "nedodelana" ...
?

Ko pa si jo vendar pisala s toliko duše, bolečine, hrepenenja, z občutkom dokončnega brezupa???

Ti povem, zakaj. Kar bom napisala v nadaljevanju, velja za vse tvoje pesmice, ki sem jih danes prebrala na portalu. :)))

Poglej, hipni izliv čustev na način, ki je bil že najmanj stokrat uporabljen (klišeji: to so zadrgnjene fraze, uporabljene že velikokrat pred teboj in v svojem ponavljanju neprebavljive) ne naredi pesmi lepe, ampak zlajnano.
Ne zameri, mlada si še in se učiš, vsi smo bili enkrat na tvojem mestu, v tvoji koži.
Druga tvoja pomanjkljivost je površnost. Poglej samo naslov ... mi ni treba več razlagat, a ne? Tudi v nadaljevanju pesmi je veliko škratov, napakic, ki niso umetniška svoboda, ampak hitenje ali pa neznanje. Jaz ne vem, kaj od obojega, ti povej! Pesem je treba (za seboj) popraviti, prebrati enkrat, dvakrat, preden klikneš "pošlji"! Izpuščaš ločila, zamenjuješ črke, pa še bi ...
No, to vse skupaj skupaj znese za "nedodelano", žal mi je, ampak, kajneda, tudi v šoli ti ne dajo pozitivne ali celo dobre ocene samo iz usmiljenja, ker si tako "uboga".

Zdaj pa še malo "ven iz pesmi"! Tole se nanaša na temo tvojih dveh ostalih današnjih prispevkov. Hej, dekle, misliš, da je tale dečko edini? Ne zasluži si pesmi, škoda energije. Ko bo prišel pravi, boš napisala pravo pesem. Do takrat pa vztrajaj na portalu, poslušaj nasvete in se uči.

Življenje je več kot ena "fantovska" epizodica! In ti si več. Pesmi pa te bodo poiskale. Nekje te čakajo. Samo odprta ostani.

:))
Pa brez zamere, prosim!

LP Lidija

PS: vse napisano velja tudi za TANJO :)
in za Urško :)
 

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!