Forum

Uganka -ivan

Uganka avtor ivan

Ivan, prosim popravi:
nato
z S
palcom PALCEM
in
sredincom SREDINCEM
oprezno
raziskujem
po
telesu
naprej.


Potem pa: oblika besedila! Uh! Za način pripovedovanja, ki si ga izbral v tej temi, je ( skoraj) vsaka beseda v novi vrstici čisto neprimerna oblikovna možnost. Pripoveduješ, navadno, lepi stavki, besede, ki se morajo navezovati, zato je primerneje takole:

Ti si zame
uganka.
To opazim
zaradi sebe.

Obnašam se,
kakor da nisi podobna
drugim ljudem.

Nato s palcem
in sredincem
oprezno raziskujem
po telesu naprej.

Lidija
 

ivan z

Poslano:
26. 05. 2009 ob 21:18

joj lidija,bom popravil jutri. zdajle sibam v skužbo. veš,sem spesnil tole v mislih,ko sem nekoga srečal z avtom. in sem brez mozgat objavil direkt sem gor. tam nekje jutri ob dveh se bom pa lotil popravlanja,ko vstanem:).
en krasen večer ti želim in vsem ostalim tudi. nočkota pa tudi:)

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
27. 05. 2009 ob 10:11

Ivan, saj uganka je dobra, veš, dobro zato ker je človek radovedno bitje,
če ne bi bilo tko, potem tudi ne bi bilo slabo. A pri ugankih nikdar ni zraven napisal odgovor, ga ni. Samo sam moraš gruntat in ko se zgodi če uganka ostane uganka še naprej, potem me res začne boleti glava. ....
lp,hope (Nila še imaš?)

Zastavica

Jure Drljepan (JUR)

Poslano:
27. 05. 2009 ob 11:47

Ja, Ivan
popravljena varianta deluje bistveno bolje.
Tudi pri nekaterih drugih tvojih pesmih sem mislil predlagati isto kot
Kočijaž pri tej pesmi, pa nisem hotel biti nadležen.
Vsekakor je lahko le ena beseda v vrstici, če to ima
kakšno posebno funkcijo (povdarek) v pesmi, če pa ne,
potem pride do prevelike razdrobljenosti pesmi.

Lep pozdrav

JUR

Zastavica

ivan z

Poslano:
27. 05. 2009 ob 19:36

ne jur, to ni nadležnost,je dobrohotnost.
in za začetnike kot sem jaz,lahko portal
odigra zelo pomembno funkcijo.

ker se učim, tako da ti ne sme bit narodno.

in boste videli,ive bo enkrat izdal svojo zbirko;),se hecam:))



če more bit komu narodno,sem pa to jaz;)

lep dan želim,ive:)

Zastavica

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
27. 05. 2009 ob 19:58

Tako se govori, Ivan. Veš, izkušnje so drugačne. Včasih kdo tukajle na portalu dobrohotnost vzame za vtikanje v "umetniško nedotakljivost" in potem so cele kolobocije.
Vprašaj Kočijaža! ;)

Ampk ni problema, mi gremo, dobrohotno seveda, naprej!

:)

lidija

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!