Lidija, hvala ti, ZDAJ SE NIČ VEČ NE IŠČE, TI SI MI GA POMAGALA DATI V PRAVLJIČNO DEŽELO. Bom rada popravila, seveda, je kdo ki ne bi, če bi mu sivkasto spremenil v rožnato???
Spet verjamem v pravljice. HVALA Lidija. Saj bi še pisala, grem pa popravit... . Čok.sanje, hope
P.S. Gabrijel, kaj si jezen name ko sem napisala da je haiku kuku??? To si ti izumil. Lahko popravim in izbrišem kuku...(kakor ti prav...) hope
Irena, jaz nisem nikoli na nikogar jezen :D:D:D, morda sem včasih nase, ker ne znam biti prijazen do vseh, tako kot bi moral! Ampak se učim :D in se mi nekega dne tudi to posreči! Nate pa definitivno nisem jezen, lahko si brez skrbi, ti si kar sposodi kar rabiš, ker vse kar nastane od enega človeka, samo tako živi, da je v lasti vseh ljudi :D:D:D!!! Nič ne briši, samo piši, piši, piši ....
gabrijel, meni je bil všeč tvoj haikuku, pa sem tko naslov, vsebinsko ne, vendar sem popravila, kar na misel mi je prišlo. Za škrate je bilo mišljeno,veš. Lidija je popravila, tako zdaj lahko tudi veter plava... je bolj pravljično.