Forum

kukuhaiku? - hope

Haiku(ku*ku) avtor Hope

Hope.

tukaj se haiku še išče ...
:)))
Predvsem imaš dva zloga preveč.

Veter žvižga, tja
do Škratove doline se 8
sliši njegov odmev. 6


mogoče takole?

Veter zažvižga.
Do Škratove doline
priplava odmev.


Pa še potem je ta "haiku" bolj "pravljičen", kot pa pravi.

LP, Lidija
 

IŽ-lev

Poslano:
24. 05. 2009 ob 23:25

Lidija, hvala ti, ZDAJ SE NIČ VEČ NE IŠČE, TI SI MI GA POMAGALA DATI V PRAVLJIČNO DEŽELO. Bom rada popravila, seveda, je kdo ki ne bi, če bi mu sivkasto spremenil v rožnato???

Spet verjamem v pravljice. HVALA Lidija.
Saj bi še pisala, grem pa popravit... .
Čok.sanje,
hope

P.S. Gabrijel, kaj si jezen name ko sem napisala da je haiku kuku???
To si ti izumil. Lahko popravim in izbrišem kuku...(kakor ti prav...)
hope

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
25. 05. 2009 ob 15:02

Irena, jaz nisem nikoli na nikogar jezen :D:D:D, morda sem včasih nase, ker ne znam biti prijazen do vseh, tako kot bi moral! Ampak se učim :D in se mi nekega dne tudi to posreči! Nate pa definitivno nisem jezen, lahko si brez skrbi, ti si kar sposodi kar rabiš, ker vse kar nastane od enega človeka, samo tako živi, da je v lasti vseh ljudi :D:D:D!!! Nič ne briši, samo piši, piši, piši ....

Lep pozdrav :D:D:D!!! Stojan

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
25. 05. 2009 ob 15:25

gabrijel, meni je bil všeč tvoj haikuku, pa sem tko naslov, vsebinsko ne,
vendar sem popravila, kar na misel mi je prišlo. Za škrate je bilo mišljeno,veš. Lidija je popravila, tako zdaj lahko tudi veter plava...
je bolj pravljično.

*Hai, ku ku avtor S.Prošev - gabriel stormer*
Tvojega našminkanega pa sploh ne premaga, pa čeprav je s šminko...
lp,
hope

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
25. 05. 2009 ob 19:17

Hope, se vidimo jutri pri Nuški v Celju, kino Metropol :D:D:D???

gs

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!