Davorina, Lejla, lep pozdrav!
Dobra pesem. Blues za Lejlo (tistemu delu mene) avtor Davorina. Vsi se iščemo, drugi jaz (tisti drugi del
nas), je pripravljen za izzive. Vendar je srednja pot zanj slaba
rešitev, premlačna. Zato se nam upira. Ali si pa prav zaradi tega
ne upa naprej ...
Pozdravljena, kočijaž (ob tvojem psevdonimu se vedno spomnim na tarot karto kočije, ki v sebi združuje skrajnosti, nasprotne pole...:)) Hvala, že tečem popravit, se je zatipkalo in nisem opazila. ...eden od mojih jazov je tista prezebla psica, ki bolj rabi ljubezen kot hrano... Tiho sobo pa sem čutila kot soočenje s sabo, soočenje, ki je pogoj, da ne ostaneš "vmes", ampak se premakneš naprej...
Oj, še nekaj bi dodala, pa bom kar od tukaj nadaljevala, ker zadeva prav "Lejlo". Sicer ne vem, zakaj čutim potrebo, da bi tole napisala, saj mi je že Ana P. povedala, kakšna so pravila, ampak vseeno... Doma imam še nekaj pesmi, trenutno niso nikjer objavljene, (tudi sicer nimam velike zaloge, saj šele zadnjih par let shranjujem pesmi). Lejla tudi ni prav nova. In še par jih čaka, da pridejo na vrsto. Ne vem ali bi jih morala označiti ali kaj. Ker morda na nek način to ni fer do drugih, ki objavljate sproti, kontinuirano in so takorekoč odraz vašega aktualnega stanja. Mogoče kompliciram. Meni je vseeno, tudi če mi tistih starejših ne bi točkovali. Rada bi jih pa imela nekje "na enem mestu spravljene". Pozdrav! Davorina
Ojla, kaj če bi ti tele tvoje TAROT karte kar na piknik prnesla in vsakmu zainteresiranemu mal "našlogala" o njenih/njegovih poteh v prihodnosti , pa kajvemše ? ;)
... mogoče potem tudi kočijažinja pride na piknik ;)
Davorina, res malo kompliciraš. Zakaj bi bilo kaj narobe, če pač objaviš starejše pesmi. In zakaj naj bi pesnik odražal svoje (samo) trenutno stanje??? Ni omejitev. Ni omejitev!
:) Lidija
PS: Dule, na piknik pridem, če bom takrat doma ...
Jooj, nisem jaz za to; za to moraš imeti prav žilico; so mi pa všeč podobe na kartah, včasih pri kavici eno potegnem iz snopa, kar tako, če je kakšno sporočilo... To je vse moje šloganje... Če bom takrat doma, bom prišla na piknik, hvala, tudi karte lahko prinesem, morda pa kdo drug "obvlada". Rajši bi se zadolžila za kakšno sladico s sabo prinest, to mi dosti bolj leži. :):):) Ampak res ne morem obljubit.
Lp DL
Komentiranje je zaprto!
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!