Lidija, hvala za pomoč. Sem popravila, upam da prav.(dolge lase imaš svetle, ane ?!) Se strinjam glede aforizma, celo aforizem bi bil absolutno. Seveda, zaradi besed in še tega, da ima tudi priokus bolečina, ne pa splošnega pregovora... Lep pozdrav,Lidija, hope