Forum

haikuid - hope

Haikuid avtor Hope

Hope, tale pesem je bližje aforizmu, čeprav si napisala, da je haikuid.
Popravi izničit - izničiti.

LP, Lidija
 

IŽ-lev

Poslano:
28. 04. 2009 ob 08:58

Lidija, hvala za pomoč. Sem popravila, upam da prav.(dolge lase imaš svetle, ane ?!)
Se strinjam glede aforizma, celo aforizem bi bil absolutno.
Seveda, zaradi besed in še tega, da ima tudi priokus bolečina,
ne pa splošnega pregovora...
Lep pozdrav,Lidija,
hope

Zastavica

Aleksandra Kocmut - Kerstin

Poslano:
28. 04. 2009 ob 14:25

Niti aforizem to ni, temveč - he he, kaj nam še ostane? Jaz pravim - utrinek, preblisk, modra misel.

Kot npr. moja na gmailu:
V svet zreti.
Srce zapreti.


Lep pozdrav!
Kerstin

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!