O, pesem moja avtor
Silvy - S.
Langenfus
Silvy, pozdravček.
Tvoja pesem se mi zdi lepo zastavljena, lepo raste v nov smisel,
intimno čustveni povezavo, simbolno nadpomenskost (ko te dojim
...)
Zato se mi zdi škoda, da ne bi popravila par nerodnosti in vstavila
nekaj manjkajočih ločil:
Praznina lista
seka v moje
čelo,
košček po košček...košček ZA KOŠČKOM)
trga nesmisle
v smisle,
drobec po drobec ... (drobec za drobcem)
...
Vsak dan znova te
vidim, kako se
rojevaš.
Nebogljeno mežikaš v svet.
Hlastaš za mlekom
in se pomiriš, ko te dojim.
LP, Lidija