Forum

o, moja pesem - Silvy

O, pesem moja avtor Silvy - S. Langenfus

Silvy, pozdravček.

Tvoja pesem se mi zdi lepo zastavljena, lepo raste v nov smisel, intimno čustveni povezavo, simbolno nadpomenskost (ko te dojim ...)
Zato se mi zdi škoda, da ne bi popravila par nerodnosti in vstavila nekaj manjkajočih ločil:

Praznina lista
seka v moje čelo,
košček po košček...košček ZA KOŠČKOM)
trga nesmisle
v smisle,
drobec po drobec ... (drobec za drobcem)
...

Vsak dan znova te vidim, kako se rojevaš.
Nebogljeno mežikaš v svet.
Hlastaš za mlekom
in se pomiriš, ko te dojim.

LP, Lidija
 

Silva Langenfus

Poslano:
27. 04. 2009 ob 20:57

Hvala Lidija. Popravljeno. :-)
S

Zastavica

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
27. 04. 2009 ob 21:10

super!
:)))

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
27. 04. 2009 ob 21:57

Ah, :D:D:D ...

gs

Zastavica

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
27. 04. 2009 ob 22:05

Kaj je, Stormer?
Se smeješ, ker tršica Li spet popravlja?
He, he ...
Lidi

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!