Poslano:
16. 04. 2009 ob 14:27
Adisa je tu menda spregledala moj popravek - takole naj bi bilo: rahlemu dežjú, da umije žalostno oko. Se mi zdi primerneje, da se ohrani slog - pusti, da ... Lp, Kerstin
Všeč mi je
0
Poslano:
16. 04. 2009 ob 15:45
Hvala Kerstin, pa tudi tebi Lidija, res sem spregledala, vedela sem, da nekaj ne štima, pa mi ni štekalo. Hvala še enkrat, lep poizdrav adisa
Všeč mi je
0
Poslano:
16. 04. 2009 ob 16:14
Prelepo adisa, moj poklončk:) lp, ajda
Všeč mi je
0
Poslano:
16. 04. 2009 ob 16:54
Lepa hvala, ajda, en cvetoči pozdravček iz moje doline! Adisa
Všeč mi je
0
Poslano:
16. 04. 2009 ob 20:11
adisa, modre poti vodiš, zelene so poti svobode miru, zlato klasje je delo tvojih rok, ko od jutra do noči skrbiš za ogenj sreče, da nam ne ugasne, lepo je s teboj, (samo jst pokličem ravno takrat...) Lep večer adisa*, še malo pa gremo proti morju... hope
Všeč mi je
0
Poslano:
16. 04. 2009 ob 20:30
Tako lepo si napisala, hvala ti, pojdi na morje in gmail. Lep večer, Adisa
Všeč mi je
0
Poslano:
16. 04. 2009 ob 21:05
pa veš kaj je imenitno mi? nad obalo gledat panoramo in morje in klepetat s teboj... ne glede če burja piha in užitek je...
Všeč mi je
0
Poslano:
17. 04. 2009 ob 08:57
Ma pri meni ni morja,ej, z Nanosa ga pa vidiš, samo gor je treba , da zadihaš.Lp, adisa
Všeč mi je
0
Poslano:
17. 04. 2009 ob 09:24
adisa, ti me ne izzivaj, da ne pridem še prej do Nanosa, Soče, Rašice in Ljubljane. Pa te ima človek tako...rad*-botrca....hope
Všeč mi je
0
Komentiranje je zaprto!