Forum

Haiku (o.) - avtor kočijaž

http://www.pesem.si/article.php?blog_id=10601

ta haiku me je pa zadel v srce...
mogoče se zgubljam.
odsotnost.
 

IŽ-lev

Poslano:
25. 03. 2009 ob 17:38

Ja, mene je tudi malo pretresel.
A je dober. Lidija, 5x10, to je prav?
Lp,hope

Zastavica

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
25. 03. 2009 ob 17:41

hvala obema, ja od kod sta ga pa izbrskali?

Lidija

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
25. 03. 2009 ob 17:50

Jaz nič kriva tovarišica Lidija*, jaz samo berem, kar mi ponuja po linku Lkjtra@, sicer pa ti nimaš problemov s pisanjem.
Lep dan Lidija,
hope

Zastavica

Poslano:
25. 03. 2009 ob 20:39

ne vem... malo sem gledala. in naslov mi je bil zanimiv in pok.
grom in strela.
in na koncu žalost oz. strah.
s tem ne mislim nič slabega...
ampak samo, da me je zadelo.
mogoče sem tisti moment tako čutila...
samo tri vrstice in spomini pridejo na plano...

lp

Zastavica

Yoda

Poslano:
25. 03. 2009 ob 21:31

Tud mene zadelo, samo jest se si ga malo priredil!

Matere pogled
odsotnost očetove
trde roke!

Zastavica

Ida  Semenič- adisa

Poslano:
25. 03. 2009 ob 21:52

Marsikje tudi prisotnost očetove trde roke !
lp, adisa

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!