ne vem... malo sem gledala. in naslov mi je bil zanimiv in pok. grom in strela. in na koncu žalost oz. strah. s tem ne mislim nič slabega... ampak samo, da me je zadelo. mogoče sem tisti moment tako čutila... samo tri vrstice in spomini pridejo na plano...