ko sem prebrala tole besedo, sem se najprej vprašala ...kaj? kdo je
psihozen? saj veš, psihozen človek, koreninice pa ima beseda v
psihozi. Potem pa sem ugotovila, da misliš psiho - zen, karkoli že
to pomeni.
psihogram? zen? zen je dosti bolj kompliciran pojem kot
haiku..
Torej, psihozen prav gotovo nisi, sploh , če takale mirnost veje iz
tebe, yoda - chan?
:)))
;)
Psihozen:
Spokojno sedim
travnik zeleni, jaz pa
počasi bledim.
Oba pomena sem tukaj mislil, dokler ne izginem u zen nauku sem psihozen :) ... Ma padl mi na pamet, pa dober se sliš!:) Lkjtra - lahko razložiš od kod ozr. kaj pomeni ta nik?O samotrpinčenju bi lahko na dolgo razpravljal!:)
Alfa pomeni tistega ki vodi, Yoda, ne tistega ki ima psihozo. Tudi jst mislim oz. sem prepričana da nimaš problemov te vrste, dokler v miru sediš. Tu pa tam se ne bliskajo barve, nikomur, pa jutri bo lep dan, a ne da, Yoda??? Lp,hope
Te jest porinem!:) Evo pa si nad mano!:) Ja vem kako je včasih!:) ... Vcasih sem alfa vcasih beta Vcasih sem volk samotar vcasih pes blebetav vcasih sem ogenj vcasih led Vcasih ... pa velik vprašaj!:)