Forum

psihozen Yoda

ko sem prebrala tole besedo, sem se najprej vprašala ...kaj? kdo je psihozen? saj veš, psihozen človek, koreninice pa ima beseda v psihozi. Potem pa sem ugotovila, da misliš psiho - zen, karkoli že to pomeni.
psihogram? zen? zen je dosti bolj kompliciran pojem kot haiku..
Torej, psihozen prav gotovo nisi, sploh , če takale mirnost veje iz tebe, yoda - chan?
:)))
;)

Psihozen:
Spokojno sedim
travnik zeleni, jaz pa
počasi bledim.

Lidija

Psihozen avtor Yoda

Psihozen avtor Yoda
 

Poslano:
25. 03. 2009 ob 14:23

čiki te res ubijejo v vseh pogledih.
ampak ljudje se očitno radi mučimo...
oh, ja :)

Zastavica

Yoda

Poslano:
25. 03. 2009 ob 15:03

Oba pomena sem tukaj mislil, dokler ne izginem u zen nauku sem psihozen :) ...
Ma padl mi na pamet, pa dober se sliš!:)
Lkjtra - lahko razložiš od kod ozr. kaj pomeni ta nik?O samotrpinčenju bi lahko na dolgo razpravljal!:)

Zastavica

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
25. 03. 2009 ob 17:43

:) :) :)
ja, pol pa v redu Yoda chan

Zastavica

Poslano:
25. 03. 2009 ob 20:37

Yoda, slučaj roke :)
alfa pa ima svoj pomen.
samotrpinčenje... ja :) takšno in drugačno...

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
25. 03. 2009 ob 20:42

Alfa pomeni tistega ki vodi, Yoda, ne tistega ki ima psihozo.
Tudi jst mislim oz. sem prepričana da nimaš problemov te vrste,
dokler v miru sediš. Tu pa tam se ne bliskajo barve, nikomur,
pa jutri bo lep dan, a ne da, Yoda???
Lp,hope

Zastavica

Yoda

Poslano:
25. 03. 2009 ob 21:23

Vsi imamo takšne in drugačne psihoze!:)
Jutri bo lep dan,
če ne bo si ga pa naredim!:)
Lkjtra praviš, da si @ volkulja?:p

Zastavica

Poslano:
25. 03. 2009 ob 22:21

če ne gre, pa porinemo... :)
Yoda, mogoče sem, mogoče sem beta...
omega ali pa samotarka...
včasih preprosto ne vem več...

:)

Zastavica

Yoda

Poslano:
25. 03. 2009 ob 23:39

Te jest porinem!:)
Evo pa si nad mano!:)
Ja vem kako je včasih!:) ...
Vcasih sem alfa
vcasih beta
Vcasih sem volk samotar
vcasih pes blebetav
vcasih sem ogenj
vcasih led
Vcasih ... pa velik vprašaj!:)

Zastavica

Poslano:
26. 03. 2009 ob 13:53

klicaj je bolj zanimiv :P hehehe
nad tabo? kje? :))
se mi zdi, da ostajam alfa, vodja in mehkosrčna.
kot steklo.
trdo in krhko.

bode že tako prav. :)

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!