Prijava
Registracija
Naslovnica
+
Aktualno
Izbrane
Komentarji
Uporabniki
Uredništvo
E-knjige
Iskanje
Pesmi
Aforizmi
Forum
+
Delavnice
Prevajalski kotiček
Jezikovne dileme
Pesniško razpredaj
Razpisi in natečaji
Seznam forumov
Komentarji
Članki
Koledar
Objavi
+
Pesem
Aforizem
Dogodek
Pomoč
+
Pravila
Odziv
Podpri pesem.si
C haiku
Komentarji (0)
C haiku
Reši uganko,
mi je rekla babica.
Zapletena je.
rok
<< Prejšnja
Naslednja >>
Komentiranje je zaprto!
Napisal/a:
rok
Pesmi
24. 03. 2008 ob 19:50
Prebrano 740 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
Število doseženih točk: 330
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!