Forum

remi - emka

REMI avtor emka

zanimivo.
remi ali tenis?
ping pong občutij?

lidija
 

IŽ-lev

Poslano:
23. 03. 2009 ob 20:52

Midve igrava.
Zmaga tvoja,
moj poraz.
Nova igra.
Morda zmagam,
morda igro
izgubiš.
Pri vsakem parnem rezultatu
REMIZIRAVA.
Ne zmagaš,
ne zmagam.
REMI.
Enako za obe.
In ko se naveličaš?
Kaj potem?
Zmaga!
Za odlično pisanje
in dober feeling ob branju.
Čudovita si,
emka*.

Lep večer, hope

Zastavica

emka

Poslano:
23. 03. 2009 ob 20:58

Hvala:D
Včasih bi si človek želel, da bi bilo takole enostavno , a ne?:)
Kljub game over si včasih zaželimo nove igre..večnih dvobojev:)

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
23. 03. 2009 ob 21:06

emka, kot si napisala, tako je in drži.
Tole pa jaz sem rada včasih igrala, dobre igre so.
A morda še razen samo večnega boja in večne tekme
obstaja še veliko več. V igri, pri tekmi imaš nasprotnika,
kadar greš pa na izlet in se obe čudiva vsemu lepemu
potem mi je dihanje tko veliko lažje.
Tebi ni, emka*???
hope

Zastavica

emka

Poslano:
23. 03. 2009 ob 21:15

včasih...sem astmatik namreč:D

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
23. 03. 2009 ob 21:18

Ne bodi ne tko zaradi tega, saj nosiš pumpico s seboj, ne?
In za to je sploh najboljše sprehodi.
Plavanje pa sploh. Rada plavaš?

Zastavica

emka

Poslano:
23. 03. 2009 ob 21:32

No, zdaj mam že leeep čas mir pred to nadlogo..Se je potuhnila..
Rada počnem vse v življenju, ja:D
Še posebej, ker sem dobila drugo priložnost;)

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
23. 03. 2009 ob 21:55

Ja,ampak to boš vedno nosila s seboj, za vsak primer, velja?!!!
hope

Zastavica

emka

Poslano:
24. 03. 2009 ob 07:27

Eh, mene nič ne ubije, nč bat, preverjeno:D:D

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!