Midve igrava. Zmaga tvoja, moj poraz. Nova igra. Morda zmagam, morda igro izgubiš. Pri vsakem parnem rezultatu REMIZIRAVA. Ne zmagaš, ne zmagam. REMI. Enako za obe. In ko se naveličaš? Kaj potem? Zmaga! Za odlično pisanje in dober feeling ob branju. Čudovita si, emka*.
emka, kot si napisala, tako je in drži. Tole pa jaz sem rada včasih igrala, dobre igre so. A morda še razen samo večnega boja in večne tekme obstaja še veliko več. V igri, pri tekmi imaš nasprotnika, kadar greš pa na izlet in se obe čudiva vsemu lepemu potem mi je dihanje tko veliko lažje. Tebi ni, emka*??? hope