Forum

otrok ...RSC ... - Kerstin

OTROK (RSC # 4) avtor Kerstin

Srhljivo temačno.
Glas vesti, ki mori.
Nikoli ne bo več cela.
Čista.
Zdrava.
Bela,
mati.


Lidija
 

IŽ-lev

Poslano:
23. 03. 2009 ob 16:16

Kerstin, zelo težka pesem.
Kar s strahom sem jo brala.
Kaj pa si imela v mislih, da je ona naredila z otroci?
Ne morem ocenit, pa vem da je vse slovnično v redu.
Samo...Ne razumem...
Lp,hope

Zastavica

Aleksandra Kocmut - Kerstin

Poslano:
23. 03. 2009 ob 19:57

Hope,
razen recepta stare coprnice # 2, ki je bolj na hudomušno obrnjen, so recepti taki, kot je zapisala že Lidija, torej temačni, srhljivi, izpostavljajoči človeške grehe: ignoranco oz. duševno gluhost, zavist, teptanje drugih, v zadnjem receptu detomor (ali abortus), v še neobjavljenem poroka na silo, ne iz ljubezni.

Recepti niso recepti rešitve za te grehe ali recepti tolažbe za "storilce", temveč so - glas (za)vesti.

Lep pozdrav!
Kerstin

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
23. 03. 2009 ob 20:25

Samo priklopim se lahko :D:D:D!!!

gs

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
23. 03. 2009 ob 20:32

Hvala Kerstin za odgovor, razumem.
Na sploh so to velika poglavja, težke stvari, morali bi se že davno nazaj lotit vsega tega. No, sama nisem za ab. bila nikdar. Če pa ne bi bilo teptanja bi ta svet bil čudovit, za vse bi bilo poskrbljeno toliko, da bi zmogli in dela in zdravega poteka. Zdaj pa lahko ocenim.Desetka.
Lahko noč Kerstin,
hope

Zastavica

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
23. 03. 2009 ob 20:36

hppe, jaz sploh ne razumem, kako ti ocenjuješ. Če si "član", potem je desetka najnižja ocena. dvajsetka pomeni ni me prepričala. trideset dobra, štirideset nadpovprešna, petdeseu umetniški presežek.
Zakaj torej vedno pišeš desetka? Saj nismo več na faksu?

Nečlani -"gostje" ocenjujejo od 1 - 5
oni tudi ne dajejo desetk. meni moja gostja vedno da enko: nedodelana, recimo. ;)
Torej???
lidija

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
23. 03. 2009 ob 20:45

Umetniški presežek dam, se opravičim, petdeset je. Samo berem D in pozabim in mislim...deset.
Imam ti namen odgovoriti, ker si napisala tko lepo, vedno puščam za kasneje.
Se opravičim, ampak BOM.

O tem, da morda nekdo mimo pride in že kar "dosodi", brez misli pa tako veš. Pa se ti zato zniža potem ocena splošna ali ostane, kot je?
Oz. ne moreš vedeti...(?)
Lep večer, Lidija

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
23. 03. 2009 ob 20:50

HAHAHAHAH, Hope, tršica Li te je vrgla iz tira :D:D:D, ne sekiraj se, če oceniš z 10 in če meniš, da je ta ocena najvišja, potem si naredila vse :D:D:D!!!

gs

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
23. 03. 2009 ob 20:56

Samo gabrijel, jaz nimam akademije ali fakultete (V.st.).
Gabrijel, ti si šel študirat do najvišjega?
Lep večer, gabrijel

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
23. 03. 2009 ob 22:02

Ja, do Vsevišnjega, sam, me je zajebal dec, pa sm samo srednjo končal, hehehehehehe ...

gs

Zastavica

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
23. 03. 2009 ob 22:15

ma ne, gabriel, hope ...
samo opozoriti sem hotela, a ne???
saj hope po moje ne zameri
pa tudi s tira je nisem vrgla
bognedaj.

a ne, da ne, hope.

ne rabiš faksa za srce.
:)
je napisal gabriel ...
"HAHAHAHAH, Hope, tršica Li te je vrgla iz tira :D:D:D, ne sekiraj se, če oceniš z 10 in če meniš, da je ta ocena najvišja, potem si naredila vse :D:D:D!!!"

to je res, samo, kaj, ko potem pride do nesporazumov.
saj veš kako je danes svet narejen
pravila, uzance, dogovori.
samo, da se razumemo

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
23. 03. 2009 ob 22:18

Mjah, Li, saj je samo portal, ne vem, zakaj bi se vznemirjal, če mi Hope da 10 in meni, da je to najvišja ocena??? To je najbrž poklon in ne slabo z njene strani, mar ne?
:D:D:D gs

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
23. 03. 2009 ob 22:22

NIKOLI NE BOM ŠLA DELAT FAKULTETO ALI AKADEMIJO,
ZNATA PA BIT TEŽKA. FAJNA AMPAK TKO.
BOM VPRAŠALA ČE LAHKO DAM DVA PRESEŽKA!!!
HOPE!!!

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
23. 03. 2009 ob 22:24

Jaz je tudi ne grem delat, poglej samo, koliko sten, betona, oken, vrat, uuuu, da to vse spraviš pod streho :D:D:D ...

gs

Zastavica

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
23. 03. 2009 ob 22:39

Ok, stormer
saj dojemam ...
ampak.
ah.
:) :) :)

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
24. 03. 2009 ob 08:30

Li, heheheheheheheheh, sj veš, no :D, malo heca ...

gs

Zastavica

Yoda

Poslano:
24. 03. 2009 ob 10:41

Jest bi pa rabil kšnga sponzorja za študij!:)
Se kdo javi?:)

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
24. 03. 2009 ob 10:45

Lidija je že zasedena. Drugi (razen uredništva in slavistov) pa nismo učitelji slavistike. Yoda, moral boš počakati. Kaj bi pa rad študiral?

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
24. 03. 2009 ob 11:01

Študij česa, Yoda?

gs

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
24. 03. 2009 ob 11:12

Gabrijel, to so velike, zahtevne odločitve.
V rani mladosti se odločit za večno, kaj boš delal (če dobiš delo...)
je pa tisto, kar rabi svoj čas.
Mogoče se je pa Yoda premislil, ko se je ustrašil učenja???
hope

Zastavica

Yoda

Poslano:
24. 03. 2009 ob 12:07

Študij teologije ali sociologije, mogoče psihologije
ali pa bibliotekarstva, lahko tudi gozdarstva!:)
Ko bi mel dnar pol bi se že odločil!:)
Hope učim se pa jest zlo rad!

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!