Forum

nepravi - g. stormer

Nepravi avtor S.Prošev - gabriel stormer

vsi ste pravi.
hudo.
brez nadaljnjega komentarja.
:))
Lidija
 

gabriel stormer

Poslano:
06. 03. 2009 ob 20:17

Ahahah, vse ste prave, fuck :):):)!!!

Stojan

Zastavica

Poslano:
06. 03. 2009 ob 21:04

včasih se mi zdi, da sem vesoljc. :O hehe

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
06. 03. 2009 ob 21:14

Lojtra, nisi vesoljc, si gledala SF - Osmi potnik? No, ti si deveti :):):)!!!

gs ;)

Zastavica

Poslano:
06. 03. 2009 ob 21:25

kajkajkajkaj?:)

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
06. 03. 2009 ob 21:27

Ahmm, mlada si še! Nisi gledala štirilogije o nezemeljski vrsti???? Čista uživancija!

gs

Zastavica

Poslano:
06. 03. 2009 ob 21:30

nop. bolj malo filmov gledam :)

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
06. 03. 2009 ob 21:32

Nč zato, pa ti misli ne letajo brezglavo :):):)!!!

gs

Zastavica

Poslano:
06. 03. 2009 ob 21:33

kao :)

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
06. 03. 2009 ob 21:33

Tisti 8.potnik, ko so ga ven vrgli iz aviona???
Verjetno so pometali tudi vse druge potnike z istim rodovnikom...(vesoljskim!!).
Lkjstra@, zakaj bi pa gledala znanstveno fantastiko po TV, če jo lahko gledaš kar tu in gabrijel pravi, da je kar resnična...

hope

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
06. 03. 2009 ob 21:37

Lojtra, :):):)!!! Hope, ne, vesoljska zadeva je ...

gs

Zastavica

Poslano:
06. 03. 2009 ob 21:38

znanstvena fantastika je dobra, do neke mere...
tukaj? domišljija v duhovnem smislu.

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
06. 03. 2009 ob 21:40

kaj ni ljubezen duhovni smisel???

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
06. 03. 2009 ob 21:42

Eh, ženske :):):)!!!

gs

Zastavica

Poslano:
06. 03. 2009 ob 21:44

ja, ampak to ni znanstvena fantastika?
pač, primerjava poteka z vesoljci ali ne?
in tisto, kar tv predvaja...

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
06. 03. 2009 ob 22:49

Kadar imaš opravka z vesoljci je ZNANSTVENA FANTASTIKA, pa dobro VESOLJE je tudi ZNANOST. Je tko al ne???
Saj superman je tudi prišel na zemljo na tak način!

Zastavica

Poslano:
06. 03. 2009 ob 22:51

narobe smo se razumeli. :)
lahko noč! :)

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
06. 03. 2009 ob 22:56

Nismo, Hope ma prav, hahahahha ...


gs :)

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!