Forum

ALI IMAVA ENAKO ZELENE OČI? - Kerstin

ALI IMAVA ENAKO ZELENE OČI? avtor Kerstin

Kocmrli, kako nežno in .., ma, super je :):):)!!!

gs
 

breza

Poslano:
05. 03. 2009 ob 21:11

Fantastično! A kako bi drugače sploh moglo biti :)
lp

Zastavica

ajda

Poslano:
05. 03. 2009 ob 21:13

Čestitke tudi z moje strani, Kerstin. Besede, ki bodo zapisane v večnost in sigurno dragocene za hčerkico, ko bo odrasla dama in bo brala te mamine biserčke, za katere je dala navdih ravno ona.

lp, ajda

Zastavica

Aleksandra Kocmut - Kerstin

Poslano:
05. 03. 2009 ob 23:50

Hvala!
Ajda, tudi jaz upam tako!

Slikico kavnega jezerca lahko vidite tukaj:

http://sl.netlog.com/Tristanina/blog/blogid=261923

Lep pozdrav!
Kerstin

Zastavica

M

M

Poslano:
06. 03. 2009 ob 09:37

k maš nekoga rad pol vidiš tko kut ona, vidiš zelen pa čeprov je rjavo...

a ma tvoja pikapolonca tut kakšenga plišija? gotov ga ma, pol mu pa še zelene hlačke sešij , če ne veš kako pa na mojo stran poglej ;)

Medo :)

" Če pikapolonca bi 'mela zelene oči,
pol bi jest k'r metulj bil "

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!