MAKI, ja ženske so res voda na moj mlin :):):)!!! Pesmi so mlin,
ženske navdih za vodo besed in na koncu pride ven moka, kvas dodate
pa vsi na pesem.si, z mano vred!
A je mlinar "kriv", če se voda pelje na njegov mlin?:))) Mislim, da ima gabriel karizmo, ki se lepi nanj v vsej svoji veličini:), ja, sem že v enem izmed komentarjev zapisala, le kje še delajo takšne ljudi, pa je rekel, da mi lahko zaupa recept za peko keksev:)), kar je res je res:))).
... hahahha, Ajda, nehaj no, kakšna karizma, morda nekaj smisla za hec, vse ostalo je pa res v receptu za kekse, :):);)! Vseeno hvala, čeprav jaz vem, da nisem to kar praviš :)!