Forum

GABRIELU STORMERJU - MAKI

GABRIELU STORMERJU avtor MAKI

MAKI, ja ženske so res voda na moj mlin :):):)!!! Pesmi so mlin, ženske navdih za vodo besed in na koncu pride ven moka, kvas dodate pa vsi na pesem.si, z mano vred!

Hvala za to pesem! gs
 

ajda

Poslano:
05. 03. 2009 ob 20:23

A je mlinar "kriv", če se voda pelje na njegov mlin?:))) Mislim, da ima gabriel karizmo, ki se lepi nanj v vsej svoji veličini:), ja, sem že v enem izmed komentarjev zapisala, le kje še delajo takšne ljudi, pa je rekel, da mi lahko zaupa recept za peko keksev:)), kar je res je res:))).

lp, ajda

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
05. 03. 2009 ob 20:28

... hahahha, Ajda, nehaj no, kakšna karizma, morda nekaj smisla za hec, vse ostalo je pa res v receptu za kekse, :):);)! Vseeno hvala, čeprav jaz vem, da nisem to kar praviš :)!

gs

Zastavica

MAKI

Poslano:
05. 03. 2009 ob 20:52

Gabriel, želim ti dobro moko. Če iz nje ne bo kruha, bo vsaj - sladica.
Lep pozdrav, MAKI

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
05. 03. 2009 ob 21:10

:):):), hvala MAKI, enako ti želim tudi jaz :):):)!!!

Pozdravljen! gs

Zastavica

breza

Poslano:
05. 03. 2009 ob 21:41

hehehe a ste face!
Maki, hvala za uštipak ;)
dođi seki da te zagrli :))))

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!