točno to... :) vsi bi radi bili nekaj posebnega... že recimo pesnenje... vsi bi radi imeli vrhunske pesmi, polne pridevnikov in novih besednih zvez... in ne vem česa še vse... ko pa včasih so najbolj posebne tiste, ki so preproste in pustijo sporočilo.vtis... :) seveda je pa super, če imaš obe plati... :) vsaj v mojem pogledu... npr. kot Picasso, ki je slikal v kubizmu... kjer so bolj geometrijske oblike... nove smeri in nova odkritja v risanju... in hkrati je obladal tudi portrete... ki so bili za tisti čas običajni... :) ah, preveč pišem... pozna ura, se pozna :))