Bela čokolada je dobra kot črna, samo črna je večji original od čokolade.
Pa Sabinca kaj napeljuješ gabrijela na..., ko pa tko lepo napiše pesem, brez ene same vejice in še obljubi, da ne sme ubit metulja!
Ker je pesem....LEPA, jaz pa točno ne vem kako to razložit, bi dala svoje, samo zato.
hope
Povej avtor
Hope