Forum

Čokoladne sanje ... - Vestalka

Čokoladne sanje... avtor Vestalka


Ufff, vroča, do konca :):):)!!! Dekleta razturajo na portalu :):):)!!! Bravo Vesti!

gs
 

Vestalka

Poslano:
03. 03. 2009 ob 23:00

:):)

Zastavica

Sabinca

Poslano:
03. 03. 2009 ob 23:03

pri tej mi je d best oblika.. tko se preliva v desno in levo.. kot sladki greh ;)

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
03. 03. 2009 ob 23:21

... aha, preliva se, heheheheh ...

gs

Zastavica

Sabinca

Poslano:
03. 03. 2009 ob 23:33

sej tud bela čokolada ni slaba...


....

.

.ups.

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
04. 03. 2009 ob 14:31

Bela čokolada je dobra kot črna, samo črna je večji original od čokolade.
Pa Sabinca kaj napeljuješ gabrijela na..., ko pa tko lepo napiše pesem, brez ene same vejice in še obljubi, da ne sme ubit metulja!
Ker je pesem....LEPA, jaz pa točno ne vem kako to razložit, bi dala svoje, samo zato.
hopePovej avtor Hope

Zastavica

Poslano:
04. 03. 2009 ob 22:24

mene pa mogoče edino na koncu mal nazaj povleče... oz pade napetost...
drgač pa se lepo preliva! :)
mjau, kočolada :))

Zastavica

Sabinca

Poslano:
05. 03. 2009 ob 08:02

hope...

bila je šala...

Zastavica

Vestalka

Poslano:
05. 03. 2009 ob 08:03

Hvala :D

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!