Poslano:
02. 03. 2009 ob 16:09
Hahhahhahahahahaha :)))))))))))))))))) Kaj naj rečem... hvala. Pesem je sicer stara. ;)
Všeč mi je
0
Poslano:
02. 03. 2009 ob 16:10
Hja, tema pa večno mlada, hehehehehe ... gs
Všeč mi je
0
Poslano:
02. 03. 2009 ob 16:11
Ni druge ;)
Všeč mi je
0
Poslano:
02. 03. 2009 ob 16:12
Drge teme razen "jahanja", pa trenutno res ni, hehehehehehe .... gs
Všeč mi je
0
Poslano:
02. 03. 2009 ob 16:14
Jao, GS. :)
Všeč mi je
0
Poslano:
02. 03. 2009 ob 16:15
Mjao A! :)
Všeč mi je
0
Poslano:
02. 03. 2009 ob 16:27
Samo od vratu do pasu, Anja? :blush:evil smile: :))
Všeč mi je
0
Poslano:
02. 03. 2009 ob 16:29
Ahahahha, ostalo sta potem, ko je pesem se končala, hehehehehehe ... gs
Všeč mi je
0
Poslano:
02. 03. 2009 ob 16:32
in avtorica je bila mlada, ko je to zapisala, zato se je končalo tako kot se je moralo. Mislim, da bi danes bilo drugače, ker je sigurno malo starejša, verjetno pa ne z istim jezdecem in konjem. Kerstin, škoda da ni teh znakcov tu, a ne:)). Mislim pa, da avtorica ne zameri tem hudomušnim odgovorom. lp, ajda
Všeč mi je
0
Poslano:
02. 03. 2009 ob 16:52
Avtorica jezdi :):):)!!! gs
Všeč mi je
0
Poslano:
02. 03. 2009 ob 16:55
Hahahah saj ko sem jo danes po letu dni prebrala, sem se tudi jaz začudila, zakaj "samo" do pasu.... :))))))) Zelo zamerim hehehhe tri metre ;) lp
Všeč mi je
0
Poslano:
02. 03. 2009 ob 17:12
Ja, do pasu je hitreje, he, he ... z leti si pa človek čas uzame :-P
Všeč mi je
0
Poslano:
02. 03. 2009 ob 17:13
Jao :D Saj sem bla vedno takega mnenja kot vi... samo ko sem tistole pisala.... :DDDDD Ni mi pasalo v kontekst hahhhhahhahahaha
Všeč mi je
0
Poslano:
02. 03. 2009 ob 17:16
Zalka, preveč se pa ne sme odlašati, ker potem se lahko zgodi, da ostane le do pasu:))))))).
Všeč mi je
0
Poslano:
02. 03. 2009 ob 17:20
Ajda, ja, je res ... saj izkušnje kažejo, da se da pol še sproti kaj popravljat :-D
Všeč mi je
0
Poslano:
02. 03. 2009 ob 17:21
Hahahahahhahahahahaah kok ste dobre :))))))))))))))))))))))
Všeč mi je
0
Poslano:
02. 03. 2009 ob 17:22
Sem popravila tako, kot mora bit. Upam, da niste jezne ;)
Všeč mi je
0
Poslano:
02. 03. 2009 ob 17:23
AHAHAHA, Kraljice :):):)!!! gs
Všeč mi je
0
Poslano:
03. 03. 2009 ob 08:06
Naša Anja, ni kej :D Anč, sem prav nostalgičen občutek dobila, hahahahaha.. leto nazaj... se sliši malo.. ampak, ko pomislim... hehehehe... pozdravček!
Všeč mi je
0
Poslano:
03. 03. 2009 ob 09:10
Ja ne me spominjat. Takrat sem mela prakso na srednji šoli. :DDDDDDD
Všeč mi je
0
Komentiranje je zaprto!