Forum

Jezdec - Anja

Jezdec avtor ...Anja...

Auuu, Anja, pa ti jezdiš v velikem slogu, heheheheheheh ... Opasna, mi je kar nekam pretoplo in pretesno ... :):):)!!!

gs
 

...Anja...

Poslano:
02. 03. 2009 ob 16:09

Hahhahhahahahahaha :))))))))))))))))))



Kaj naj rečem... hvala. Pesem je sicer stara. ;)

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
02. 03. 2009 ob 16:10

Hja, tema pa večno mlada, hehehehehe ...

gs

Zastavica

...Anja...

Poslano:
02. 03. 2009 ob 16:11

Ni druge ;)

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
02. 03. 2009 ob 16:12

Drge teme razen "jahanja", pa trenutno res ni, hehehehehehe ....

gs

Zastavica

...Anja...

Poslano:
02. 03. 2009 ob 16:14

Jao, GS. :)

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
02. 03. 2009 ob 16:15

Mjao A! :)

Zastavica

Aleksandra Kocmut - Kerstin

Poslano:
02. 03. 2009 ob 16:27

Samo od vratu do pasu, Anja? :blush:evil smile: :))

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
02. 03. 2009 ob 16:29

Ahahahha, ostalo sta potem, ko je pesem se končala, hehehehehehe ...

gs

Zastavica

ajda

Poslano:
02. 03. 2009 ob 16:32

in avtorica je bila mlada, ko je to zapisala, zato se je končalo tako kot se je moralo. Mislim, da bi danes bilo drugače, ker je sigurno malo starejša, verjetno pa ne z istim jezdecem in konjem. Kerstin, škoda da ni teh znakcov tu, a ne:)).

Mislim pa, da avtorica ne zameri tem hudomušnim odgovorom.

lp, ajda

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
02. 03. 2009 ob 16:52

Avtorica jezdi :):):)!!!

gs

Zastavica

...Anja...

Poslano:
02. 03. 2009 ob 16:55

Hahahah saj ko sem jo danes po letu dni prebrala, sem se tudi jaz začudila, zakaj "samo" do pasu.... :)))))))


Zelo zamerim hehehhe tri metre ;)


lp

Zastavica

Zalka Grabnar

Poslano:
02. 03. 2009 ob 17:12

Ja, do pasu je hitreje, he, he ... z leti si pa človek čas uzame :-P

Zastavica

...Anja...

Poslano:
02. 03. 2009 ob 17:13

Jao :D Saj sem bla vedno takega mnenja kot vi... samo ko sem tistole pisala.... :DDDDD Ni mi pasalo v kontekst hahhhhahhahahaha

Zastavica

ajda

Poslano:
02. 03. 2009 ob 17:16

Zalka, preveč se pa ne sme odlašati, ker potem se lahko zgodi, da ostane le do pasu:))))))).

Zastavica

Zalka Grabnar

Poslano:
02. 03. 2009 ob 17:20

Ajda, ja, je res ... saj izkušnje kažejo, da se da pol še sproti kaj popravljat :-D

Zastavica

...Anja...

Poslano:
02. 03. 2009 ob 17:21

Hahahahahhahahahahaah kok ste dobre :))))))))))))))))))))))

Zastavica

...Anja...

Poslano:
02. 03. 2009 ob 17:22

Sem popravila tako, kot mora bit. Upam, da niste jezne ;)

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
02. 03. 2009 ob 17:23

AHAHAHA, Kraljice :):):)!!!

gs

Zastavica

Sabinca

Poslano:
03. 03. 2009 ob 08:06

Naša Anja, ni kej :D

Anč, sem prav nostalgičen občutek dobila, hahahahaha.. leto nazaj... se sliši malo.. ampak, ko pomislim... hehehehe...

pozdravček!

Zastavica

...Anja...

Poslano:
03. 03. 2009 ob 09:10

Ja ne me spominjat. Takrat sem mela prakso na srednji šoli. :DDDDDDD

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!