Nuška, lepa, takšna v tvojem stilu! Sam, neki me zanima, je
nimfomanka nimfa, ki ji neki manjka, al se skriva tle kaj druzga
:):):)??? ... heh ... heh ..
Ja, pesem, ki je otančičena v skrivnosti in sigurno ima več interpretacij. In meni se je ponudilo: Ali je lahko žena prijateljica z moževo ljubico? Ali je maščevanje prevarane ženske lahko še bolj sadistično kot prevzeti mu ljubico? Ali je preprosto igra treh, a ne ve se, kdo je glavni akter in kdo bo ali je poraženec. Si pa dobro zapletla Nuška.