Forum

Tvoja nimfomanka - Nuška Golobič

Tvoja nimfomanka avtor Nuška Golobič

Nuška, lepa, takšna v tvojem stilu! Sam, neki me zanima, je nimfomanka nimfa, ki ji neki manjka, al se skriva tle kaj druzga :):):)??? ... heh ... heh ..

gs
 

ajda

Poslano:
01. 03. 2009 ob 23:21

Ja, pesem, ki je otančičena v skrivnosti in sigurno ima več interpretacij.
In meni se je ponudilo: Ali je lahko žena prijateljica z moževo ljubico?
Ali je maščevanje prevarane ženske lahko še bolj sadistično kot prevzeti mu ljubico? Ali je preprosto igra treh, a ne ve se, kdo je glavni akter in kdo bo ali je poraženec. Si pa dobro zapletla Nuška.

lp, ajda

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
02. 03. 2009 ob 15:10

Hja, Ajda, če je žena bi, pa ljubica tud, hehehehe ...

gs

Zastavica

ajda

Poslano:
02. 03. 2009 ob 16:11

Ni rečeno, to lahko v dani situaciji ugotovi, da je bi:)))) in kako že rečejo, dokler ne probaš, ne veš:)).

lp, ajda

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
02. 03. 2009 ob 17:22

Ahmmm, Ajda, pa že ...

gs :):):)

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!